Odbiory i dowozy do klientów

Odbiory i dowozy do klientów

Odbiory i dowozy do klientów

Elastyczne odbiory i dowozy 4 dni w tygodniu

Samochód dostosowany na potrzeby transportu prania

Ceny ustalane indywidualnie

Pranie z dowozem Wrocław – ekspresowo i tanio

Pralnia Wash & Go oferuje bardzo elastyczne warunki w kwestii dowozu do klienta zarówno indywidualnego jak i firmowego. Nie trzeba wychodzić z domu, aby pranie odebrać. Nawet można otrzymać je tego samego dnia w ramach usługi ekspresowe pranie! Dostosowujemy dowóz do potrzeb naszych klientów. Elastyczne dowozy mamy 4 dni w tygodniu – w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty w godzinach 10-14 oraz 18-19. Usługę realizujemy na terenie Wrocławia i odległość dowozu mierzymy od pralni, która znajduje się na ul. Kazimierza Wielkiego 67 za pomocą Google Maps.Pranie z dowozem Wrocław – tylko u nas tak konkurencyjne ceny.

Pralnia chemiczna Wrocław – pranie środkami atestowanymi

To co wyróżnia naszą pralnię chemiczną Wrocław to stosowanie środków do prania wyłącznie atestowanych oraz delikatnych odplamiaczy tlenowych. Są one bezpieczne i przetestowane, a nasze 4-letnie doświadczenie oraz opinie klientów biznesowych oraz indywidualnych to potwierdzają. Każde zamówienie dostarczane do naszej pralni jest prane w osobnych pralkach, dlatego gwarantujemy satysfakcję, zadowolenie oraz wysoką jakość świadczonych usług. Pralnia chemiczna Wrocław – bo każdy klient jest dla nas ważny!

Pranie z odbiorem Wrocław – komfort w dobrej cenie!

Oprócz elastycznych dowozów nasza pralnia Wash & Go zapewnia odbiór prania od klienta w dogodnym dla niego terminie po telefonicznym umówieniu. Wszystko, aby klient był zadowolony i nie musiał wychodzić z firmy, aby dostarczyć i odebrać swoje pranie. My robimy to za niego! Pranie z dowozem Wrocław – świetne rozwiązanie dla naszych klientów. Cieszy nas to, że zaufało nam tak wielu. Gwarantujemy zadowolenie i satysfakcję z świadczonych przez nas usług.