Pranie wielkogabarytowe

Pranie wielkogabarytowe

(Cena za sztukę)

  • pokrowce na materac
  • kołdry, poduszki, koce
  • inne
  • Pranie z użyciem specjalistycznych środków antybakteryjnych.
  • Bezpieczne dla tkaniny odplamiacze tlenowe
  • Płyn do płukania o świeżym zapachu
  • Czas realizacji 48h.
  • Elastyczny dowóz 4 dni w tygodniu.

Cena ustalana indywidualnie.

Pranie wielkogabarytowe Wrocław – atrakcyjna oferta dla firm

W ramach opcji dla klientów biznesowych oferujemy współpracę na warunkach korzystnych dla obu stron. Jesteśmy otwarci na wielu kontrahentów. Zapraszamy między innymi do współpracy hotele, hostele, firmy gastronomiczne, sale weselne, firmy cateringowe, przedszkola, siłownie, szpitale itp. Pranie wielkogabarytowe Wrocław obejmuje m.in.: pokrowce na materace, kołdry i poduszki, koce wełniane, narzuty na sofy. Każdy klient biznesowy jest inny, dlatego wymaga indywidualnego podejścia. Staramy dostosować się do jego wymagań, oczekiwań i potrzeb.

Pranie odzieży medycznej Wrocław – kompleksowe traktowanie klientów biznesowych

Jak wspomniano wcześniej, nasza pralnia Wash & Go otwarta jest na wiele firm i w naszym kręgu zainteresowań znajduje się również pranie odzieży medycznej Wrocław. To co nas w tym temacie wyróżnia to czas realizacji do 24 godzin. Dodatkowa usługa: Pranie expresowe gotowe jest już tego samego dnia. Ubrania, które są oddawane do naszej pralni, prane są w osobnych pralkach, co zapewnia jeszcze dokładniejsze czyszczenie. Pranie wykonywane jest z użyciem specjalistycznych środków antybakteryjnych, płyny do płukania nadają świeży zapach, a do usuwania plam wykorzystywane są bezpieczne dla tkanin odplamiacze tlenowe. Ubrania po skończeniu prania są poskładane lub umieszczone na wieszakach. Takie profesjonalne podejście do klienta sprawia, że baza firm i klientów indywidualnych, którzy z nami współpracują powiększa się, a my cieszymy się z pozytywnych opinii, które ciągle rosną.

Pranie dywanów Wrocław – nie ma to jak świeżość i czystość!

Dla pralni Wash & Go pranie dywanów Wrocław nie jest wcale straszne! Ważne jest, aby dywan był czysty, świeży, wolny od kurzu. Jest on często fundamentalnym elementem wystroju danej przestrzeni, dlatego też się nimi szczególnie zajmujemy! Dla naszych klientów realizujemy usługę elastycznego dowozu 4 dni w tygodniu. Dbamy o wygodę, komfort oraz jakość świadczonych przez nas usług, bo indywidualne podejście i zaufanie klienta jest naszym priorytetem.